Full 1

Full 1

Oparte o CMS Wordpress

Od lat projektujemy strony internetowe oparte o najpopularniejszy system CMS. Wordpress charakteryzuje się niezwykłą wydajnością i intuicyjnym panelem zarządzania serwisem.

W pełni funkcjonalne

Wordpress jako jeden z nielicznych systemów CMS, posiada szerokie repozytorium gotowych modułów, dzięki czemu rozwój funkcjonalny systemu sprowadza się do kilku kliknięć.

Proste w obsłudze

Nasze strony internetowe wyposażone są w intuicyjny panel zarządzania stroną internetową. W razie pytań, zawsze służymy pełnym wsparciem w zakresie obsługi serwisu internetowego.

strony internetowe Gdańsk

Strony internetowe Gdańsk

Profesjonalna strona internetowa jest w dzisiejszych czasach czymś, co powinna posiadać każda firma. Dzięki temu staje się ona widoczna w sieci. To z kolei sprawia, że osoby poszukujące konkretnych towarów lub usług łatwiej ją odnajdują i mogą skorzystać z jej oferty. 

Dodatkowo firmowa witryna łączy w sobie funkcje wizytówki, cennika oraz miejsca, w którym można zapoznać się informacjami na temat przedsiębiorstwa i nawiązać kontakt. To z kolei ma wyjątkowe znaczenie w przypadku dużych ośrodków, takich jak Gdańsk, będący częścią dużej trójmiejskiej aglomeracji. W takich miejscach szczególnie ważne jest, by firmy posiadały dobre strony internetowe – Gdańsk jest miastem, w którym w każdej branży konkurencja jest wyjątkowo duża.

Gdańsk – daj się zauważyć

Gdańsk to miasto kojarzone głównie ze swoją ponad tysiącletnią historią i tradycjami miasta kupieckiego. Nic dziwnego, że i obecnie na jego terenie znajdują się liczne przedsiębiorstwa z rozmaitych branż – od przemysłu i handlu, po IT oraz gastronomię. Prężnie działa także sektor związany z turystyką. 
Z kolei rosnąca liczba mieszkańców oznacza, że zwiększa się liczba potencjalnych klientów dla każdego rodzaju biznesu, dzięki czemu każdego roku powstaje tu wiele nowych firm.

Do zdobywania kontrahentów i klientów szczególnie potrzebne jest im budowanie wizerunku, którego nieodłączną częścią jest własna, profesjonalna strona internetowa. Nie tylko poprawia ona rozpoznawalność firmy wśród klientów, ale i umożliwia wyróżnienie się na tle konkurencji. Trzeba pamiętać, że w dzisiejszych czasach witryna to już nie tylko wizytówka, ale też narzędzie mające istotny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Budowanie stron internetowych w Gdańsku – ważny jest każdy szczegół

Pierwszym etapem tworzenia każdej strony internetowej jest dokładne omówienie jej projektu z Klientem. Pozwala nam to uzyskać informacje o wymaganiach, grupie docelowej, do której witryna ma trafić, a także ewentualnych dodatkowych funkcjonalności, które dodatkowo pomogą osiągać firmie założone cele. 

Dodatkowo Klienci pokazują nam strony internetowe, które im się szczególnie podobają, a które mają posłużyć nam na inspirację.

Na tym etapie naszym celem jest określenie, czemu witryna ma służyć, kto ma być jej odbiorcą i co powinna zawierać. 

Oferujemy możliwość wykorzystania jednego ze stworzonych przez nas gotowych szablonów, lub stworzenia projektu indywidualnego. Wszystko zależy od możliwości oraz potrzeb klienta. 

Tworzenie najlepszych stron internetowych dzięki pracy zespołowej

Budowanie stron internetowych jest złożonym procesem, wymagającym zaangażowania całego zespołu złożonego z grafików, programistów oraz specjalistów od pozycjonowania. 

Dzięki grafikom możliwe jest stworzenie projektu graficznego nowej witryny. Jego propozycja zostaje przekazana Klientowi. Następnie dostosowujemy projekt do otrzymanych uwag oraz sugestii; proces ten trwa tak długo, aż Klient będzie w stu procentach zadowolony z przyszłego wyglądu strony. 

Warto podkreślić, że nawet strony wykonywane na postawie gotowych szablonów są całkowicie autorskie – nie opierają się one na darmowych wzorach dostępnych w sieci, tylko są efektem naszej własnej pracy. To z kolei sprawia, że każda stworzona przez nas witryna jest spersonalizowana i całkowicie unikalna. Dobrze wiemy, że kluczem do sukcesu firmy jest identyfikacja wizualna oraz przemyślana szata graficzna strony internetowej. Gdańsk jest miastem, w którym każda marka musi się wyróżnić, by zdobyć klientów.

Następnym ważnym etapem jest wybór silnika strony internetowej, czyli systemu CMS. Umożliwia on szybkie i sprawne działanie witryny (bez błędów).

To właśnie opracowywanie szaty graficznej oraz kodowanie stanowią dwa główne etapy budowania profesjonalnej strony internetowej. Gdańsk to miasto, w którym obsłużyliśmy już wiele firm – teraz i Ty dołącz do grona naszych klientów i stań się liderem w swojej branży dzięki spersonalizowanej, jakościowej stronie. 

Możemy też dodać za Ciebie jej treść za pomocą panelu administracyjnego, do którego Ty również będziesz mieć dostęp.

Projektowanie stron internetowych Gdańsk

Najlepszym potwierdzeniem wysokiego poziomu naszej pracy jest liczba pozytywnych opinii klientów oraz popularność stworzonych przez nas witryn. 

To oraz wieloletnie doświadczenie gwarantuje Ci jasne warunki współpracy, sprawną komunikację oraz terminowe oddanie gotowego produktu. Pomożemy Ci w budowaniu profesjonalnego wizerunku w sieci. 

Posiadamy bogatą wiedzę zarówno o oczekiwaniach użytkowników, jak i najnowszych trendach w projektowaniu stron, dzięki czemu stworzone przez nas witryny przyciągają użytkowników. Mogą do nich należeć także Twoi przyszli klienci. Pozwól nam przenieść Twoją firmę do Internetu i zyskaj nowe, nieograniczone możliwości rozwoju Twojego biznesu. Oferujemy projektowanie stron internetowych w Gdańsku, ale także w całej Polsce.

Copyright 2020 - 2021 - Speckod.pl - Wszelkie prawa do strony zastrzeżone | Agencja interaktywna Poznań | Mapa strony