Full 1

Full 1

Oparte o CMS Wordpress

Od lat projektujemy strony internetowe oparte o najpopularniejszy system CMS. Wordpress charakteryzuje się niezwykłą wydajnością i intuicyjnym panelem zarządzania serwisem.

W pełni funkcjonalne

Wordpress jako jeden z nielicznych systemów CMS, posiada szerokie repozytorium gotowych modułów, dzięki czemu rozwój funkcjonalny systemu sprowadza się do kilku kliknięć.

Proste w obsłudze

Nasze strony internetowe wyposażone są w intuicyjny panel zarządzania stroną internetową. W razie pytań, zawsze służymy pełnym wsparciem w zakresie obsługi serwisu internetowego.

Projektowanie i kodowanie stron internetowych

Strony internetowe Suwałki

Wychodząc naprzeciw oczekiwania klientów przygotowaliśmy 3 najczęściej wybierane modele stron internetowych. Jeżeli żaden z poniższych wariantów nie spełnia twoich potrzeb, zapraszamy do kontaktu, a grono naszych specjalistów odpowiednie rozwiązanie.

Projektowanie stron internetowych w Suwałkach

Suwałki znane są w Polsce jako tak zwany biegun zimna Polski. Ale to miasto w województwie podlaskim, zamieszkiwane przez około 70 tysięcy mieszkańców i usytuowane w pobliżu granicy z Litwą jest skrzyżowaniem europejskich dróg tranzytowych wiodących z Niemiec do Rosji i z Warszawy przez kraje bałtyckie do Helsinek. To powoduje, że Suwałki to miasto wielu bardzo aktywnych przedsiębiorców. Rozwija się tu głównie przemysł drzewny oraz materiałów budowlanych, silna jest także branża spożywcza. Ze względu na tranzytową i przygraniczną lokalizację, wiele firm suwalskich zajmuje się działalnością eksportową.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Suwałk i okolic, niezależnie w jakiej branży ani jak duża jest Twoja firma, zdajesz sobie pewnie sprawę z tego, jak ważne jest dziś, by Twoja firma posiadała stronę internetową. To właśnie tej wirtualnej przestrzeni krzyżują się najczęściej ścieżki producentów, sprzedawców i klientów. Jeśli ktoś poszukuje towaru albo usługi prawdopodobnie rozpocznie swoje poszukiwania od sprawdzenia internetu. Jeśli ten człowiek poszukuje właśnie tego, co Ty oferujesz, zależy Ci na tym, aby jego internetowe poszukiwania doprowadziły go do Ciebie, to jest do strony internetowej Twojej firmy. Brak internetowej platformy to niestety ryzyko, że niewielu do Ciebie trafi.

Co zrobić, aby poszukujący internauta stał się Twoim klientem?

W przypadku tradycyjnego, fizycznego sklepu każdy przechodzący obok niego człowiek jest jego potencjalnym klientem. Dlatego też właścicielowi tradycyjnego sklepu zależy na tym, aby ten przechodzień zajrzał do środka. Przygotowuje więc atrakcyjną witrynę, ciekawie informuje o swojej ofercie, zachęca do odwiedzin. Podobnie jest w internecie, gdzie każdy użytkownik internetu jest potencjalnym wizytatorem witryny internetowej Twojej firmy. Chcesz więc, aby ta strona internetowa była atrakcyjna, aby oferowała wartościową informację, wręcz elektryzowała, żeby ten internauta właśnie nią się zainteresował i wybrał spośród mnóstwa innych.

Jest jeszcze jedna ważna kwestia, o której myśli każdy przedsiębiorca. To lokalizacja działalności. Każdemu zależy, aby jego firma była zlokalizowana w centrum aktywności biznesowej, tam, gdzie jest wielu klientów, gdzie jest gwar i ruch. Podobnie w przypadku witryny internetowej zależy Ci, aby znajdowała się ona w najlepszym strategicznie miejscu w rzeczywistości wirtualnej, a nie na jej obrzeżach.

Tworzenie wirtualnej wersji Twojego przedsiębiorstwa

Traktuj stronę internetową jako wirtualną wersję Twojego przedsiębiorstwa, do którego zapraszasz klientów. Spraw, aby internetowy klient miał poczucie, że trafił w odpowiednie miejsce, że Twoja oferta, jest skrojona na jego miarę. Lecz, aby mógł tam w ogóle trafić, Twoja strona internetowa musi być rozpoznana jako atrakcyjna także przez wyszukiwarkę internetową. Wyszukiwarki doceniają tylko strony z dobrej jakości treścią, pozostałe ignorują. Tobie zależy na tym, żeby Twoja strona cieszyła zarówno oko klienta, jak i satysfakcjonowała wymagania wyszukiwarek.

Kiedy otwieramy firmę fizyczną, mamy pomysł co do tego, jak będzie wyglądało jej wnętrze, w co będzie wyposażone. Jednak realizację tych pomysłów powierzamy specjalistom. Podobnie, skomplikowane procesy związane z tworzeniem wyróżniającej się strony internetowej oraz jej optymalnym zlokalizowaniem w internecie najlepiej powierzyć profesjonalistom, jak agencja interaktywna Suwałki.

Jak przebiega współpraca z agencją interaktywną Suwałki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy biznes jest inny, ma inną historię oraz własne plany na rozwój. Tworzenie stron internetowych Suwałki rozpoczynamy od rozmowy z klientem w celu określenia, w kierunku jakiej strony internetowej mamy pracować.

W zależności od Twoich potrzeb, życzeń oraz budżetu proponujemy strony internetowe Suwałki w trzech różnych opcjach. Podstawowa wersja obejmuje stworzenie strony w oparciu o gotowy szablon oraz rozbudowanie jej do pięciu podstron. W wersji rozszerzonej tworzymy więcej zakładek oraz oferujemy unikalny projekt graficzny. Ponadto integrujemy stronę z profilem w mediach społecznościowych. W opcji najbogatszej oferujemy obcojęzyczne wersje witryny, co może szczególnie zainteresować suwalskie firmy. Opracujemy też oryginalny i wyróżniający Cię logotyp, Twój znak rozpoznawczy.

Niezależnie od tego jaką wersję wybierzesz, zawsze możesz liczyć na profesjonalizm i kreatywność z naszej strony.

Copyright 2020 - 2021 - Speckod.pl - Wszelkie prawa do strony zastrzeżone | Agencja interaktywna Poznań | Mapa strony